Møt teamet

Apidari har en stab bestående av personer med unik spisskompetanse og bred erfaring. Det er en gjeng som står samlet for å levere optimalt for kunden. Sentralstyrt fra Grimstad i Norge gir vi kunder leveransesikkerhet og tett oppfølging.

Med utvikler- og designteam, både i Norge og i Ukraina og Nord-Makedonia har vi stor kapasitet og konkurransedyktige priser. Vi har samarbeidspartnere som gjør det mulig å hente inn enda mer teknologikompetanse, som for eksempel VR, AR, AI.

Founder / CEO

Nicholas J. T. Sterud
nicholas@apidari.no

Project Manager

Anja Slavkovska
anja@apidari.no

Co-founder / CPO

Ike Henrik E. Pedersen
ike@apidari.no

Graphic Designer

Mariel S. Bentzrud
mariel@apidari.no

Co-founder / CSO

Michael T. Brandt
michael@apidari.no

Full stack Developer

Fredrik A. de Lange
fredrik@apidari.no

Co-founder

Ragnar Parr Bjørnsund

Founder / CEO

Nicholas J. T. Sterud
nicholas@apidari.no

Co-founder / CSO

Michael T. Brandt
michael@apidari.no

Co-founder / CPO

Ike Henrik E. Pedersen
ike@apidari.no

Co-founder

Ragnar Parr Bjørnsund

Project Manager

Anja Slavkovska
anja@apidari.no

Full stack Developer

Fredrik A. de Lange
fredrik@apidari.no

Graphic Designer

Mariel S. Bentzrud
mariel@apidari.no

Founder / CEO

Nicholas J. T. Sterud
nicholas@apidari.no

Co-founder / CPO

Ike Henrik E. Pedersen
ike@apidari.no

Co-founder / CSO

Michael T. Brandt
michael@apidari.no

Co-founder

Ragnar Parr Bjørnsund

Project Manager

Anja Slavkovska
anja@apidari.no

Graphic Designer

Mariel S. Bentzrud
mariel@apidari.no

Full stack Developer

Fredrik A. de Lange
fredrik@apidari.no

Vi har tett kontakt og daglig oppfølging med våre europeiske team.

Dette gir stabilitet og trygghet i produksjonsprosessen.

Utvikling og UX-Design

Ukraina

Vi har 20+ utviklere, designere og prosjektledere i Ukraina. De holder til i Khmelnytskyj og Odessa, som ligger hhv. vest og sørvest i landet. Teamene her har målrettet kompetanse fra designfasen til utvikling.

Utvikling

Nord-Makedonia

Vi har 3 utviklere i Nord-Makedonia som er sentralt plassert i Skopje. Utviklerne har både backend og frontend kompetanse.